سرویس ها

راهکارهای آنلاین توربین برای شرکت گردشگری شما

«توربین» یک وب‌سایت جامع در زمینه گردشگری است که هدف اصلی خود را تسهیل خدمات گردشگری برای آژانس های مسافرتی قرار داده است. عمده فعالیت سایت، مرجعیت تورها، هتل ها و پروازهای داخلی و خارجی است. آژانس های مسافرتی فروشنده و کارگزاران با عضویت در این سایت به معرفی محصولات خود می پردازند و آژانس های خریدار یا شناور با ورود به سایت امکان مشاهده، جستجو و فیلتر کردن و رزرو محصولات ثبت شده را خواهند داشت.

توربین کمک آژانس ها در کوتاهترین زمان اطلاعات یا خدمات مورد نظر خود را پیدا کنند و همچنین باعث میشود خدمات دهندگان در سایت با صرف کمترین هزینه، وقت و پرسنل و با کمترین نیاز به تماس‌های مکرر، به خدمات گیرندگان خود سرویس دهند.

برای سهولت کار و مدیریت بیشتر آژانس ها، توربین بصورت چند کاربره طراحی شده است. بگونه ای که کانترهای آژانس میتوانند نام کاربری مخصوص به خود را در سیستم داشته باشند و زیر نظر مدیر آژانس و با محدودیت ها اعمال شده، فعالیت کنند. برای درک بهتر، تصویر زیر را مشاهده کنید:

نمودار فعالیت های کاربران در توربین
نمودار فعالیت های کاربران در توربین
برای بزرگنمایی تصویر روی آن کلیک کنید.

سرویس های تحت وب توربین شامل مجمومه ای از راهکارهای آنلاین برای بهبود عملکرد و ارتباطات آژانس های گردشگری است. این سرویس ها شامل داشبورد آژانس ها، موتور جستجوی تور، هتل و یا پرواز و همچنین وب سایت مخصوص آژانس ها است. آژانس های مسافرتی می توانند از این سرویس ها مستقیما در سایت خود نیز استفاده کنند. سرویس های توربین شامل موارد زیر است که در قالب ساین و یا سایت (نقره‌ای و طلایی) در اختیار آژانس ها قرار میگیرد:


داشبورد آژانس ها

توربین پس از مطالعه و بررسی سایت های معتبر گردشگری دنیا، کاملترین و در عین حال ساده ترین پنل کاربری برای معرفی تورها توسط آژانس ها را طراحی نموده است. شرکت های گردشگری محترم میتوانند پس از عضویت، جزییات تورها و دیگر محصولات خورد را بسادگی و با چند کلیک در توربین تعریف کنند تا در معرض دید دیگر همکاران و مسافران قرار بگیرد.

بهترین نمایش توربین در همه دستگاه ها

نمایش عالی در همه دستگاه ها

برای راحتی کار کردن با سایت، طراحی آن به گونه ای انجام شده است که به بهترین نحو در تمام دستگاه های آنلاین شامل کامپیوتر رومیزی، لپ تاپ، تبلت و موبایل نمایش داده شود و تجربه ای دلچسب برای کاربر به ارمغان بیاورد. کاربران سایت در برقراری ارتباط با آن در هر زمان و هر مکان و با هر دستگاهی، مشکلی نخواهند داشت.

بهترین برای آژانس ها

توربین بهترین راهکارهای آنلاین را در اختیار آژانس های بزرگتر و معتبر که ارائه دهنده خدمات هستند و همچنین آژانس های کوچکتر و شناور قرار میدهد.

راحتی استفاده

برای کار کردن با توربین مهارت خاصی نیاز نیست. در حقیقت طراحی توربین بگونه ای است که هر کسی براحتی میتواند از امکانات و ویژگی های آن استفاده کند.

هسته قدرتمند

توربین طوری برنامه نویسی شده است که با کمترین باگ و مشکل، بالاترین کارایی را داشته باشد. در پس ظاهر زیبای توربین، هسته ای قوی و قدرتمند وجود دارد.

ظاهری زیبا

زیبایی عنصر جدایی ناپذیر طراحی توربین است. رنگ ها، منو ها، المان ها و تمای اجزا ظاهری سایت به زیبایی با یکدیگر هماهنگ هستند و از زیباترین طراحی برخوردار هستند.

کاربر پسند

طراحی منسجم و ساخت یافته در کنار ساختار و چیدمان صحیح باعث میشود که کاربر توربین بهترین تجربه از استفاده آن را داشته باشد و هرگز خستگی را احساس نکند.

کامل و جامع

دقت در تحلیل بازار در کنار تجربه، منجر به تولید نرم افزاری شده است که غالب نیازهای شرکت های گردشگری را به بهترین نحو پوشش داده و روز به روز بهتر و کاملتر میشود.

منوی توربین
بررسی ویژگی ها

مدیریت درون سازمانی و همکاران

مدیریت کانترها

مدیر آژانس میتواند به تعداد نامحدود کانتر برای اکانت خود معرفی کند و برای آنها نام کاربری و رمز عبور بسازد و اختیارات آنها را محدود نماید. کانتر تنظیمات آژانس را نمیتواند عوض کند.

مدیریت همکاران

آژانسها میتوانند همکاران خود را بر اساس فاکتورهای مورد نظر دسته بندی نمایند. آژانس با توجه به نیاز خود میتواند دسته های بیشتری با اسامی مختلف تعریف کرده و همکاران را در آن دسته ها ساماندهی کند.

مدیریت رزروها

رزروهای انجام شده و دریافتی قابل مدیریت هستند. آژانسی که رزروی برای تورهای خود در سیستم دریافت میکند، در داشبورد خود علاوه بر اطلاعات مسافر، اطلاعات آژانس و کانتر رزروکننده را هم میبیند.

تعریف آنلاین محصولات و خدمات

یکی از محصولات قابل تعریف توسط آژانسها، تور است. برای تعریف تور جدید، لازم است آژانسها بر روی دکمه «تعریف تور جدید» واقع در صفحه محصولات کلیک کرده و مراحل 6 گانه آن شامل: دسته بندی، زمان، مکان، قیمت، تنظیمات و تایید را طی کند. پس از تایید توسط ادمین، تور تعریف شده به صورت عمومی برای دیگر اعضای سایت به نمایش در می آید و قابل رزرو خواهد بود. برای سهولت بیشتر و بالا بردن سرعت، فرایند تعریف تور از تکنولوژی سمت مشتری (client side) بهره میبرد و پس از تکمیل تمامی فیلدها، اطلاعات به سرور ارسال میگردد. این فرایند به روش کل به جز طراحی شده است به نحوی که کاربر هرچه به مراحل جلوتر میرود، اطلاعات جزیی تری را برای تور تعریف میکند.

تعریف تور در توربین

زمانبندی تورها

امکان زمانبندی تورها بر اساس تاریخ و زمان ثابت و یا یک بازه زمانی، بسادگی و تنها با چند کلیک!

مکان برگزاری تور

امکان تعیین مقصد تورهای داخلی و خارجی و حتی تورهای ترکیبی، با پیجیده ترین حالات.

قیمت گذاری

تعیین قیمت تور با توجه به هتل، پرواز و پذیرایی، با جزییات و انتخاب های کامل.

تنظیمات

تعیین مواردی مانند قوانین و مققرات، کمیسون و کانتر مسئول تور.

داشبورد توربین
بررسی ویژگی ها

گزارش گیری و آمار

گزارش ها

گزارشهای رزرو و مالی به تفکیک همکار و کانتر با فیلدهای مورد نیاز مانند تاریخ و اطلاعات مشتری توسط وی قابل مشاهده است.

مالی

مدیر و حسابدار میتوانند ببینند که تا بحال چه مبلغی از طرف کانترها دریافت یا پرداخت شده و وضعیت بستانکاری و بدهکاری به چه صورت است. همچنین هر پرداخت را تایید کنند. امکان ثبت فیش نیز وجود دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی 24 ساعته برای اعضای ویژه وجود دارد. اعضای عادی میتوانند در هر زمان نسبت به ارسال تیکت اقدام نمایند.


  • SSL
  • بانک سامان
  • دامنه نرخ بلیط شرکت های هواپیمایی
  • سازمان هواپیمایی کشوری
  • حقوق مسافر