پلن های مختلف توربین

برای آژانس‌ها

هر آژانس برای فعالیت در سایت باید مشترک یکی از پلن های عضویتی سه گانه توربین شامل شروع، متوسط و ویژه باشد. هر یک از پلن ها داری ویژگی ها و محدودیت های خاص خود است و قابلیت ارتقا در هر زمان به پلن بالاتر را دارا میباشد. هر پلن، از امکانات پلن پایین تر از خود هم بصورت کامل پشتیبانی میکند. انتخاب پلن میتواند از طریق ثبت نام در پلن مورد نظر انجام گیرد و یا در هر زمان با مراجعه به بخش تنظیمات داشبورد آژانس ارتقا یابد.

شما میتوانید از بین بسته های پیشنهادی توربین، یکی را برای شروع انتخاب کنید:

شرح امکانات پلن های عضویتی توربین

این پلن به آژانس های کوچکی که مایل هستند بصورت تک کاربره از امکانات توربین استفاده کنند پیشنهاد میشود. مشترکان این پلن قادر خواهند بود محصولات دیگر همکاران را جستجو کرده و رزرو نمایند. همچنین آژانس های این دسته قادر هستند با آژانس های همکار دیگر از طریق سیستم ارتباط برقرار کنند و گزارش خرید خود را مشاهده کنند، تا سقف 4 نفر کانتر یا حسابدار در سیستم تعریف کنند، تمامی همکاران ثبت شده در توربین را ببیند، و آنها را در دسته بندی های مورد نظر خود دسته بندی کنند. همچنین میتوانند تا سقف 10 تور در سیستم تعریف کنند و از پشتیبانی فنی تیم توربین بهره مند شوند.

مهمترین قابلیت برای اعضای این پلن، امکان تعریف محصولات خود مانند تورها در سیستم است. آژانس های کارگزار محترمی که در این پلن قرار میگیرند، میتوانند به سادگی با استفاده از رابط کاربری قدرتمند توربین، محصولات خود را در سیستم تعریف کرده و آنرا در معرض دید دیگر همکاران برای رزرو قرار دهند.

این پلن از لحظه ثبت نام به مدت 6 ماه رایگان خواهد بود. پس از اتمام این مدت، آژانس باید برای ادامه سرویس خود حق اشتراک ماهیانه پرداخت کند.

این پلن مخصوص آژانس هایی است که تا ۵ نفر کارمند دارند و میخواهند با کمی هزینه بیشتر، از امکانات بیشتر توربین استفاده کنند. اعضای این پلن میتوانند تا سقف 4 کانتر یا حسابدار در سیستم داشته باشند، به تعداد نا محدود تور تعریف کنند و از پشتیبانی فنی و خدماتی سایت بهره مند شوند. یکی از امکانات قابل توجه توربین برای اعضای این پلن، امکان ارسال فکس از محصولات تعریف شده خود مانند تورها به همکاران مورد نظر خود است به نحوی که با انتخاب دسته همکاران مورد نظر، میتوانند لیست محصولات خود را تا سقف 200 فکس در ماه برای آنان بصورت رایگان ارسال کنند.

بعلاوه تمامی باخبرسازی های توربین مانند رزروهای دریافتی، علاوه بر ایمیل از طریق اس ام اس به اعضای این پلن ارسال میشود و باعث میشود سرعت عمل بیشتری در پاسخ به درخواست های همکاران خود داشته باشند. همچنین کانال تلگرام توربین شامل صاحبان آژانس های گردشگری و کانترهای عضو توربین، گنجینه ارزشمندی است که در خدمت معرفی محصولات اعضای این پلن خواهد بود.

این پلن مخصوص آژانس های بزرگ و کارگزارانی است که مایل هستند از تمامی امکانات توربین بصورت نامحدد استفاده کنند. اعضای این دسته علاوه بر امکانات نا محدود تعریف کانتر و محصولات، از پشتیبانی کامل و 24 ساعته فنی و خدماتی توربین در 7 روز هفته بهره مند هستند. همچنین بصورت روزانه گزارش های خرید و فروش را در ایمیل خود دریافت کرده و هرگونه باخبرسازی را علاوه بر ایمیل و اس ام اس، بصورت تلفنی از کارشناسان فروش توربین دریافت میکنند. روبات اختصاصی تلگرام توربین، نوع خاصی از باخبرسازی برای مالک و کانترهای این پلن است که بصورت خودکار، تمامی اتفاقات و رویدادهای مرتبط با اعضای این پلن را بلافاصله به حساب تلگرام آنها ارسال میکند.

اعضای این پلن بصورت نا محدود میتوانند محصولات خود مانند تورها را به همکاران خود فکس نمایند و علاوه بر ارسال همزمان آن به کانال تلگرام توربین شامل اعضا و کانترهای توربین در سراسر ایران، تصویر بهینه شده محصولات خود را در صفحه توربین در اینستاگرام به اشتراک بگذارند تا هم توسط همکاران و کانتر های دیگر و هم مشتریان بالقوه در این شبکه اجتماعی محبوب در ایران دیده شود.


  • بانک سامان
  • SSL
  • حقوق مسافر
  • دامنه نرخ بلیط شرکت های هواپیمایی
  • سازمان هواپیمایی کشوری