سامانه گردشگری توربین


پاسخی به نیازهای شرکت های گردشگری
در سراسر ایران

راهکارهای آنلاین توربین

نرم افزار تحت وب توربین شامل مجمومه ای از راهکارهای آنلاین برای بهبود ارتباطات و عملکرد آژانسهای گردشگری است. آژانس های مسافرتی می توانند با عضویت در توربین خدمات گردشگری مورد نظر خود را پیدا و رزرو کنند. در صورتی که شرکت گردشگری خود مجری یکی از خدمات گردشگری است، میتواند آنرا در سیستم تعریف کنند تا در معرض دید همکارانش قرار بگیرد و بازاریابی و فروش را به ما بسپارند. توربین همان چیزی است که باعث دیده شدن محصولات شما و فروش بیشتر میشود.

تعریف و رزرو تور

رابط کاربری سریع و کارا برای تعریف انواع تورهای داخلی و خارجی و سپس نمایش محصولات تعریف شده به همه همکاران در تمام آژانسهای ایران.

مدیریت کانترها

تعریف، مدیریت و تعیین حق دسترسی برای کارمندان، کانترها، حسابدارها و مدیران در سیستم. هر کانتر رمز عبور خود را برای کار با سیستم دارد.

رزرو پرواز

امکان رزرو آنلاین تمام پروازهای چارتری و سیستمی به مقاصد داخلی و خارجی از معتبرترین سرویس ها و چارتر کننده ها با نازل ترین قیمت.

گزارش های لحظه ای و دوره ای

مشاهده آمار و گزارش های لحظه ای و دوره ای از رزروها دریافتی و انجام شده، فروش، سود، فروش و رزرو کانترها، و بازدید از محصولات توسط همکاران.

تعریف و رزرو هتل

جستجوی هتل های داخلی و خارجی از بهترین کارگزاران و همچنین امکان تعریف هتل گارانتی توسط آژانس برای رزرو در سیستم.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته توسط تیم توربین برای حل مشکلات احتمالی و پاسخ به هر گونه پرسش.


پیش نمایش داشبورد آژانس ها در توربین

تجربه چند ساله ما در حوزه گردشگری و بررسی و تحلیل بازار، در کنار تخصص تیم فنی باعث تولید نرم افزاری شده است که به بهترین نحو پاسخگوی نیازهای شرکت های ارائه دهنده خدمات و آژانس های شناور است. توربین تمامی این امکانات را در «داشبورد تخصصی آژانسها» زیر یک سقف جمع کرده است.

tourbin-dashboard

یک پروژه واقعی برای نیازهای واقعی

آخرین تکنولوژی طراحی و برنامه نویسی، منجر به تولید وب سایتی شده است که با رابط کاربری آسان، روان و سریع، به شما کمک میکند که به بهترین نحو بر روی سرویس ها، خدمات و کارمندان خود کنترل داشته باشید و روابط تجاری خود با همکاران را مدیریت کنید.

  • ارسال و دریافت پیام بین همکاران
  • باخبرسازی بلادرنگ از رزروها
  • تعریف و مدیریت تورها
  • ریز تراکنش ها
  • ثبت و پیگیری فیش ها
tourbin-dashboard-create-tour

توربین پس از مطالعه و بررسی سایت های معتبر گردشگری دنیا، کاملترین و در عین حال ساده ترین پنل کاربری را برای معرفی تورها طراحی نموده است.

زمانبندی تورها

امکان زمانبندی تورها بر اساس تاریخ و زمان ثابت و یا یک بازه زمانی، بسادگی و تنها با چند کلیک!

مکان برگزاری تور

امکان تعیین مقصد تورهای داخلی و خارجی و حتی تورهای ترکیبی، با پیجیده ترین حالات.

قیمت گذاری

تعیین قیمت تور با توجه به هتل، پرواز و پذیرایی، با جزییات و انتخاب های کامل.

پلن های مختلف توربین برای همه

شما میتوانید از بین بسته های پیشنهادی زیر، یکی را برای شروع انتخاب کنید.

هر پلن دارای امکانات و ویژگی های خاصی است که شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب نمایید. این عضویت در هر زمان قابل ارتقا است

برای بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید


پرسش های متداول

هر آنچه که نیاز است قبل از شروع کار با سیستم بدانید.

توربین چیست؟

توریبین یک سیستم تحت وب آنلاین است که مانند پلی بین ارائه دهنده و متقاضی خدمات گردشگری عمل میکند. در حقیقت توربین کمک میکند محصولات گردشگری مانند تورها بهتر و بیشتر دیده شوند. همچنین توربین راهکارهای آنلاین مناسبی را در جهت مدیریت فعالیت های درون سازمانی و تجاری آژانسها در اختیار آنها قرار میدهد.

من سوالی دارم، از چه کسی باید بپرسم؟

تیم پشتیبانی توربین آماده است تا در زمان نسبت به رفع مشکلات و پاسخگویی به پرسش های شما اقدام کند. همچنین اگر سوالی از هر یک از شزکت های همکار دارید، میتوانید براحتی با شخص مورد نظر از طریق داشبورد توربین مکاتبه کنید.

چگونه میتوانم امکانات سایت خود را افزایش دهم؟

پنل های بالاتر برای آژانس های بزرگتر مناسب هستند. شما در صورت نیاز و در هر زمان میتوانید پنل عضویتی خود را ارتقا دهید تا از امکانات بیشتری بهره مند شوید.

پرداخت های مالی چگونه در سیستم انجام میشود؟

سیستم توربین این امکان را دارد که درگاه پرداخت اشتراکی خود را در صورتی که شما هنوز درگاه پرداخت خود را بر روی سایت خود فعال نکرده‌اید، در اختیرتان قرار دهد. هرچند امکان تنظیم درگاه پرداخت اختصاصی شما در سیستم وچود دارد.

من ثبت نام کرده ام، چگونه عضویتم را تکمیل کنم؟

پس از ثبت نام در یکی از پنل های پیشنهادی، شما می بایست نسبت به تایید ایمیل خود و ارسال مدارک احراز هویت اقدام کنید. سپس قادر خواهید بود از تمامی امکانات سیستم استفاده کنید.

پلن پایه چه محدودست هایی دارد؟

پلن پایه یا وایت لیبل، نیست به پلن پیشرفته امکانات کمتری دارد. اما کاملا پاسخگوی نیاز آژانس های متوسط و کوچک است. در صورت نیاز با امکانات بیشتری که در جدول مقایسه پلن ها ذکر شده است، در صورت نیاز در هر زمان پلن خریداری شده شما قابل ارتقا خواهد بود.

آژانس عضو
کانتر
تور فعال در توربین

مشتریان ما

ما مورد اعتماد شرکت های معتبر زیر هستیم:

همین حالا شروع کنید

صاحبان شرکت های گردشگری، کانتر ها و کارمندان آژانسهای محترم میتوانند همین حالا و بصورت کاملا رایگان از امکانات سیستم استفاده کنند.