کسب درآمد میلیونی


با سیستم مشارکت فروش خدمات گردشگری
بلیت هواپیما، تور و هتل


ثبت نام و شروع مشاهده فیلم امکانات آموزشی

وقت پول درآوردن از اینترنته!

سامانه گردشگری توربین با مشارکت بزرگترین خدمات دهنده های آنلاین خدمات گردشگری، امکانی را برای شما در نظر گرفته که به راحتی میتوانید آژانس شخصی خود را داشته باشید ودرآمد قابل توجهی را نصیب خود و خانواده خود کنید.

tourbin-dashboard

یک آژانس هواپیمایی خانگی به اسم شما!

شما میتوانید با عضویت در طرح مشارکت در فروش توربین، به سادگی و در عرض چند دقیقه آژانس مسافرتی مجازی خود را داشته باشید و درست مانند یک آژانس به مسافران یا بازدید کننده های سایت خود خدمات گردشگری مانند بلیت هواپیما، تور و هتل بفروشید و سود خوبی ببرید...

 • راه اندازی کسب و کار با کمترین سرمایه
 • بدون نیاز به داشتن تجربه، تخصص و تحصیلات خاص
 • تعیین میزان سود توسط شما
 • دریافت وب سایت فروش محصولات گردشگری
 • تسویه حساب آنی
tourbin-shake-hand

سیستم مشارکت در فروش توربین مخصوص شماست که مایل هستید بودن صرف وقت و هزینه زیاد و در کنار شغل فعلی خود به یک درآمد ثابت برسید و یا حتی بصورت حرفه ای در زمینه فروش محصولات گردشگری فعالیت کنید و آن را به عنوان شغل اصلی خود در نظر بگیرید:


افرادی که به دنبال منبع درآمد دیگری هستند

اگر شما در حال حاظر هم شاغل هستید، میتوانید حساب ویژه ای بر روی این طرح باز کنید. سیستم مشارکت توربین به عنوان یک شغل پاره وقت میتواند مزیت های اقتصادی خوبی برای خانواده شما داشته باشد.

دانشجو ها

دانشجوهای سراسر کشور که قصد دارند هزینه های تحصیل خود را خودشان تقبل کنند و یا به دنبال کمک هزینه تحصیلی هستند، میتوانند از مزایای این طرح بهرمند شوند.

شهرستانی ها

حتما لازم نیست تهرانی باشید! در هر کجای ایران میتوانید وارد سیستم شده و شروع به فروش و کسب درآمد کنید!

روش کار و سرویس ها

سرویس های آنلاین توربین بطور کامل در اختیار شماست که به دلخواه خود با تمرکز بر روی هر کدام، به مسافران و یا بازدیدکننده های سایت خود خدمات دهید.

فروش تورهای داخلی و خارجی

مجموعهای بینظیر از بهترین تورهای داخلی و خارجی از آژانس های برگزیده کشور در اختیار شماست که بفروشید و کمیسیون مورد نظر خود را بگیرید.

مدیریت مسافران

امکان عضوگیری و ثبت نام از مسافران و همچنین عضویت خودکار مسافران بعد از اولین رزرو. همچنین امکان مشاهده اطلاعات و سابقه رزرو مسافران.

رزرو پرواز

امکان رزرو آنلاین تمام پروازهای چارتری و سیستمی به مقاصد داخلی و خارجی از معتبرترین سرویس ها و چارتر کننده ها با نازل ترین قیمت.

گزارش های لحظه ای و دوره ای

مشاهده آمار و گزارش های لحظه ای و دوره ای از رزروها انجام شده و بلیت های صادر شده به تفکیک فروش، سود، مسافر و...

رزرو هتل های داخلی و خارجی

جستجوی هتل های داخلی و خارجی از بهترین کارگزاران و هتل ها با امکان صدور ووچر آنی و قطعیت رزرو با کمترین قیمت رقابتی در بازار.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته توسط تیم توربین برای حل مشکلات احتمالی و پاسخ به هر گونه پرسش.


پیش نمایش داشبورد اختصاصی سیستم

توربین با مطالعه بهترین سیستم های مشارکت در فروش و با بهره گیری از تجربیات چند ساله خود در سیستم های مشارکتی، پنلی را برای شما آماده کرده است که تمامی امکانات مورد نیاز شما را با بالاترین کیفیت و بیشترین سرعت در اختیارتان قرار میدهد.

داشبوردی کارا با امکانات عالی

به تمامی کسانی که در سیستم مشارکت فروش توربین فعالیت میکنند، یک داشبورد اختصاصی داده میشود که با آنها اجازه میدهد بهترین تعامل را با سیستم داشته باشند و در هر لحظه و هر مکان از آخرین وضعیت رزروها و سودها مطلع شوند:

 • مشاهده رزروهای انجام شده توسط شما یا مسافران شما
 • مشاهده اطلاعات مسافران و رزروها
 • نمایش گزارش های تفکیکی رزرو و سود
 • امکان ارسال پیام به آژانس ها و سیستم
 • پرداخت آنلاین و ثبت فیش
 • امکان چت زنده و شروع گفتگو با بازدید کننده های سایت
 • امکان ویرایش پروفایل اختصاصی

همچنین به هر یک از همکاران فروش، یک وب سایت کامل با دومین دلخواه تعلق میگیرد که امکانات بسیار خوبی جهت شخصی سازی و توسعه داشته و بهترین سکوی تبلیغات و سود بیشتر شماست.

ویرایش ظاهر سایت

امکان نمایش/عدم نمایش منوها، شخصی سازی کل سایت و نیز قراردادن انواع کدهای مارکتینگ

افزودن صفحه ها

امکان ویرایش و افزودن صفحه های دلخواه با نام و کلمات کلیدی شما

بلاگ

امکان نوشت بلاگ یا آخرین خبرها با دسته های قابل تعریف بری درج در سایت

راهنمای گردشگری

امکان افزودن و ویرایش راهنمای گردشگری برای کشور، شهر و یک منطقه توریستی خاص و همچنین نمایش تور، پرواز و هتل مرتبط با هر راهنمای گردشگری

پلن های مختلف توربین برای همه

شما میتوانید از بین بسته های پیشنهادی زیر، یکی را برای شروع انتخاب کنید.

هر پلن دارای امکانات و ویژگی های خاصی است که شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب نمایید. این عضویت در هر زمان قابل ارتقا است

برای بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید

همین حالا شروع کنید

برای شروع میتوانید هم اکنون در سایت ثبت نام کنید و پس از آن در اسرع وقت با شما تماس میگیریم. پس از آن، میتوانید بلافاصله فعالیت خود را به عنوان همکار فروش توربین شروع کنید!

پرسش های متداول

هر آنچه که نیاز است قبل از شروع کار با سیستم بدانید.

توربین چیست؟

توریبین یک سیستم تحت وب آنلاین است که مانند پلی بین ارائه دهنده و متقاضی خدمات گردشگری عمل میکند. در حقیقت توربین کمک میکند مسافران به راحتی محصولات گردشگری مانند تور، پرواز و هتل را پیدا کنند و آنلاین رزرو کنند. همچنین توربین راهکارهای آنلاین مناسبی را در جهت مدیریت فعالیت های درون سازمانی و تجاری آژانسها در اختیار آنها قرار میدهد.

سیستم مشارکت در فروش توربین چیست؟

از آنجا که طیف وسیعی از خدمات گردشگری از بهترین آژانس ها و تامین کننده ها در توربین وجود دارد، فرصت خوبی برای افراد عادی وجود دارد که از این طریق کسب درآمد کنند. لذا توربین سیستمی را تحت عنوان «سیستم مشارکت در فروش خدمات گردشگری» توسعه داده است که افراد میتوانند بدون داشتن تخصص خاصی آن را تهیه کرده و پس از فعالیت، از روز اول سود کنند!

من سوالی دارم، از چه کسی باید بپرسم؟

تیم پشتیبانی توربین آماده است تا در زمان نسبت به رفع مشکلات و پاسخگویی به پرسش های شما اقدام کند. همچنین اگر سوالی از هر یک از شزکت های همکار دارید، میتوانید به راحتی با شخص مورد نظر از طریق داشبورد توربین مکاتبه کنید.

پلن های مختلف توربین چه تفاوتی دارند؟

تنوع توربین در پلن ها به شما کمک میکند که نوع فعالیت خود را در سیستم مشخص کنید. شما میتوانید به سادگی در سیستم ثبت نام کرده و یک ساب دومین اختصاصی از توربین دریافت کنید و فعالیت فروش خود را آغاز کنید. در صورتی که مایل باشید میتوانید همین ساب دومین را بر روی دومین اختصاصی خود ست کنید و یا حتی یک سایت کامل با تمامی امکانات از ما تحویل بگیرید.

پرداخت های مالی چگونه در سیستم انجام میشود؟

سود هر فروش بصورت کمیسیون و یا روکشی که خودتان برای هر سیستم تعریف کرده اید، بعد از هر رزرو به کیف پول مجازی شما واریز میشود و شما در هر زمان قادر خواهید بود درخواست تسویه حساب به شماره حساب بانکی خود در سیستم را ارسال کنید و در اسرع وقت پول خود را دریافت کنید.

من ثبت نام کرده ام، چگونه عضویتم را تکمیل کنم؟

پس از ثبت نام در یکی از پنل های پیشنهادی، شما می بایست نسبت به تایید ایمیل خود و ارسال مدارک احراز هویت اقدام کنید. سپس قادر خواهید بود از تمامی امکانات سیستم استفاده کنید.

امکانات سایتی که به من میدهید چیست؟

در صورتی که شما یکی از پلن های «سایت پایه» و یا «سایت پیشرفته» را خریداری کنید، شما صاحب یک وب سایت کامل گردشگری با امکانات ویژه هستید که به توسعه کسب و کار شما کمک شایانی میکند. مشتریان سایت پیشرفته، علاوه بر امکانات ذکر شده، میتوانند بلاگ پست کنند، خبرنامه ارسال کنند و یا صفحه های اختصاصی گردشگری با آدرس یکتا و شخصی داشته باشند و یا حتی درگاه پرداخت خود را به سیستم معرفی کنند.

چگونه میتوانم سود خود را افزایش دهم؟

میزان سود شما رابطه مستقیم با فعالیت شما و حضور شما در فضای مجازی و آنلاین کشور دارد. این بیزنیس هم مثل همه کسب و کارهای آنلاین، برای سود بیشتر، نیازمند فعالیت مستمر شما برای دیده شدن بیشتر و در نتیجه سود بیشتر است.

آموزش کلی کار با سیستم همکاری در فروش خدمات گردشگری توربین

برای شما که مایل به همکاری در این سیستم هستید، آموزش‌های تصویری مناسبی در قسمت آموزش وجود دارد که می‌تواند راهگشای مشکلات و سوالات شما باشد. برای نمونه، می‌توانید آموزش کلی و نحوه کار این سیستم، همراه با نمایشی از داشبورد اختصاصی سایتتان را از ویدیوی سمت چپ ببینید.

برای دیدن ویدیوها آموزشی بیشتر، به قسمت «آموزش» مراجعه کنید:

آژانس عضو
همکار فروش
محصول گردشگری قابل رزرو

نمونه کارها

تاکنون افراد زیادی عضو سیستم همکاری در فروش خدمات گردشگری توربین شده‌اند و از این راه کسب درآمد خوبی داشته‌اند، مانند:


تامین‌کننده‌های خدمات گردشگری

توربین با بهترین شرکت‌ها برای تامین خدمات گردشگری که به سایت همکاران فروش می‌دهد، همکاری دارد.
ما مورد اعتماد آژانس‌های مسافرتی و ایرلاین‌های معتبر زیر هستیم:

همین حالا شروع کنید

برای شروع میتوانید هم اکنون در سایت ثبت نام کنید و پس از آن در اسرع وقت با شما تماس میگیریم. پس از آن، میتوانید بلافاصله فعالیت خود را به عنوان همکار فروش توربین شروع کنید!