درباره ما

سامانه گردشگری توربین

درباره شرکت

شرکت «دانش گستران ایرسا» فعالیت خود را به عنوان یک شرکت دانش محور در حوزه IT در حدود ۱۵ سال پیش شروع کرد و در این مدت در حدود بیش از 3000 پروژه موفق را به پایان رساند. رسالت و رویکرد شرکت همواره ایجاد خدمات نوین نرم افزاری در عرصه خدمات و محصولات مبتنی بر اینترنت با بهره گیری از متخصصان زبده است. تخصص شرکت در این مدت بیشتر در حوزه های کسب و کارهای آنلاین، تجارت الکترونیک و گردشگری متمرکز بوده است که باعث ظهور کسب و کارهای موفق بسیاری شده است.

فعالیت در صنعت گردشگری

پس از موفقیت پروژه های گوناگون بخصوص در زمینه تجارت الکترونیک، توجه شرکت معطوف به صنعت گردشگری به عنوان یکی از صنایع پایه در اقتصاد گشت. لذا در سال ۱۳۹۰ شرکت برای کسب تجربه و فعالیت بهتر، شعبه ای در خارج از کشور افتتاح کرد و در این مدت با همکاری مشاوران بین المللی، موفق به برپایی چند پروژه موفق گردشگری شد. پروژه های مانند: یک شبکه اجتماعی بین المللی مخصوص گردشگری به زبان های مختلف، پروژه تعریف تور خصوصی توسط تورلیدرها و پروژه های رزرواسیون با همکاری شرکت های بین المللی مانند Booking.com و Expedia.com.

با گسترش خدمات آنلاین در ایران و همه گیر شدن استفاده از سرویس های IT، شرکت بر آن شد که برای استفاده از ظرفیت های داخلی، تجربه های گرانبهای خود به همراه تیم فنی را ، به کشور منتقل کند. بدین منظور در سال ۱۳۹۴ شرکت یکی از پروژه های موفق خود در زمینه تعریف محصولات گردشگری آژانس ها به صورت B2B را در ایران افتتاح کرد و پس از مدتی آنرا به پروژه «توربین» تغییر نام داد. «توربین» یک وب‌سایت جامع در زمینه گردشگری است که هدف اصلی خود را تسهیل و تسریع خدمات گردشگری برای خدمات گیرندگان و خدمات دهندگان قرار داده است و عمده فعالیت سایت، مرجعیت تورها، هتل ها و پروازهای داخلی و خارجی است.

توربین چیست؟

شرکت «دانش گستران ایرسا»، فعال در زمینه کسب و کارهای آنلاین، در سال ۹۴ سرویس «توربین» را معرفی کرد. توربین، یک وب سایت سرویس دهنده خدمات گردشگری مانند تور، هتل، پرواز، قطار، اتوبوس، بیمه، ویزا و غیره به متقاضیان آن خدمات شامل شرکت های مسافرتی یا مسافر نهایی (B2B و B2C) است. اساس کار توربین P2P (peer-to-peer) است بگونه ای که شرکت های خدمات دهنده میتوانند محصولات خود را در توربین معرفی کنند و خدمات گیرندگان مستقیما آنها را رزرو کنند.

سرویس‌های توربین

 • خدمات ‌B2B شامل پنل تعریف، رزرو و فروش آنلاین تور، پنل رزرو پرواز چارتری و سیستمی داخلی و خارجی، پنل تعریف، رزرو و فروش هتل گارانتی و داشبورد کاربری برای مدیریت حساب و عملیات عمومی است. این خدمات در قالب یک سایت کامل و با پلن‌ها عضویتی زیر در اختیار آژانس ها قرار میگیرند:
 • برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
 • خدمات B2C شامل ارائه تور، پرواز، هتل و ... جهت رزرو آنلاین به مسافر همراه با اطلاعات گردشگری و داشبورد کاربری برای پیگیری رزرو و موارد مرتبط است. این خدمات با بهترین رابط کاربری بصورت رایگان در اختیار مسافر قرار میگیرد.
 • امکان همکاری در فروش (Affiliate)، امکانی است که در اختیار افراد عادی قرار داده می‌شود که با استفاده از آن ‌می‌توانند یک سایت کامل مانند توربین را دریافت کنند و شروع به فروش و کسب درآمد کنند. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دورنما

تبدیل شدن به جامع‌ترین پایگاه جستجو و رزرو خدمات آنلاین گردشگری داخلی و خارجی بصورت B2B‌و B2C به نحوی که تمام نیازهای مسافر و آژانس را در این زمینه را مرتفع سازد. همچنین توربین قصد دارد سکویی مطمئن و پولساز برای تعداد نامحدودی همکار فروش (Affiliate) باشد که بصورت روزانه و منظم با استفاده از این سیستم، کسب درآمد می‌کنند.

در این راستا، توربین قصد دارد تا با تسهیل و تسریع هر چه بیشتر ارتباط آژانس‌ها، همکاران فروش و مسافران با یکدیگر، سیاست‌های کسب درآمد از سرویس‌های ارزش افزوده و استراتژی‌های بازاریابی، بازار هدف ایران را از آن خود کند.

پس از آن، فعالیت‌‌های فرامرزی توربین شروع خواهد شد و خدمات توربین برای آژانس‌ها، همکاران فروش و مسافران خارجی که قصد ورود به ایران را دارند یا به اصطلاح incoming هستند گسترش خواهد یافت.

در نهایت، «سامانه گردشگری توربین»، یک سرویس آنلاین خدمات گردشگری در سطح بین‌المللی خواهد بود که در حوزه‌ّای مختلف گردشگری و در کشورهای مختلف فعال خواهد بود.

تواندمندی های شرکت

 • در اختیار داشتن بهترین و مجربترین بازاریاب های آنلاین بین المللی فارسی زبان و غیر فارسی زبان در حوزه تخصصی گردشگری
 • در اختیار داشتم تیم فنی متخصص و مجرب در خصوص سرویس های آنلاین گردشگری
 • همکاری با تیم بازاریابی آنلاین و آفلاین
 • تجربه چند ساله مدیریتی و کاری در حوزه گردشگری در کشورهای مختلف
 • انجام پروژه های آنلاین مختلف مانند com و TourArmy.com و Tourbin.net
 • در اختیار داشتن کانال های ممتاز آنلاین تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، یوتیوب، اینستاگرام، توییتر، گوگل پلاس و…
 • امکان معرفی جاذبه های گردشگری ایران در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ بصورت ارگانیک و غیر ارگانیک
 • سابقه همکاری با سایت های با سابقه و قوی مانند TripAdvisor و امکانات تبلیغات انحصاری در آنها
 • همکاری با نهادهای دولتی و خصوصی در ایران و خارج از کشور


 • بانک سامان
 • SSL
 • حقوق مسافر
 • دامنه نرخ بلیط شرکت های هواپیمایی
 • سازمان هواپیمایی کشوری