سرویس ها

راهکارهای آنلاین توربین برای شرکت گردشگری شما

خلاصه

توربین یک وب اپلیکیشن چند منظوره و کامل در رابطه با توریسم در بازار هدف ایران است. آژانس های مسافرتی فروشنده با عضویت در این سایت به معرفی تورهای خود می پردازند و آژانس های خریدار با ورود به سایت امکان مشاهده، جستجو و فیلتر کردن تورهای ثبت شده را خواهند داشت. فعالیت اصلی سایت، مرجعیت تورها است به نحوی که سایت هیچ دخالتی در برگزاری آنها ندارد و فقط به عنوان یک رابط جهت تسهیل امر پیدا کردن و رزرو آنلاین عمل میکند.

در سیستم، هر آژانس به طور بالقوه هم آژانس فروشنده است هم خریدار . یعنی هم میتواند محصولات خود را تعریف کند و هم محصولات دیگر آژانس ها را ببیند و رزرو کند.

روش فعالیت سایت بصورت نظیر-به-نظیر (P2P) است و هر یک از آژانسهای مسافرتی به تنهایی قادر به تعریف محصول خود شامل انواع تورها خواهند بود. جمع آوری جامع انواع تورها، نمایش قیمت های نت،پرداخت آنلاین مستقیم، وجود کاستومر سرویس، داشبورد کارا با طراحی حرفه ای از جمله مزیت های رقابتی طرح نسبت به رقبا است.

توربین دارای یک داشبورد است که است که آژانس ها میتوانند از طریق آن با سیستم ارتباط برقرار کرده و از سرویس های آن استفاده کنند. با توجه به نقش هایی که کاربر توربین میتواند داشته باشد، مانند مدیر آژانس، کانتر و حسابدار، فعالیت های ذیل در داشبورد توربین قابل انجام است:

نمودار فعالیت های کاربران در توربین
نمودار فعالیت های کاربران در توربین
برای بزرگنمایی تصویر روی آن کلیک کنید.

امکانات و ویژگی ها

 • امکان عضویت برای آژانس های مسافرتی
 • پنل کاربری برای پیگیری رزروها، پرداخت ها، اطلاعات و تاریخچه فعالیت
 • امکان تعریف تور توسط آژانس ها بدون دخالت سایت
 • راهنمای خوب، ساده، تصویری و گام به گام
 • حساب مجازی با قابلیت افزایش اعتبار با استفاده از درگاه های پرداخت و رزرو بوسیله آن
 • سیستم امتیاز برای کانتر بابت هر رزرو
 • رزرو بصورت ثبت فیش ( کارت به کارت یا شماره حساب)
 • امکان پرداخت مبلغی به عنوان پیشپرداخت
 • صدور فاکتور و همچنین امکان مشاهده آن توسط آژانس فروشنده و خریدار در داشبورد کاربری
 • امکان فرستادن پیام بین آژانسها و کانترها
 • امکان دریافت نوتیفیکیشن برای آژانس ها هم در سایت هم در ایمیل هم بوسیله اس ام اس
 • ارسال لیست تورها با فکس، تلگرام و اینستاگرام
بهترین نمایش توربین در همه دستگاه ها

نمایش عالی در همه دستگاه ها

برای راحتی کار کردن با سایت، طراحی آن به گونه ای انجام شده است که به بهترین نحو در تمام دستگاه های آنلاین شامل کامپیوتر رومیزی، لپ تاپ، تبلت و موبایل نمایش داده شود و تجربه ای دلچسب برای کاربر به ارمغان بیاورد. کاربران سایت در برقراری ارتباط با آن در هر زمان و هر مکان و با هر دستگاهی، مشکلی نخواهند داشت.

بهترین برای آژانس ها

توربین بهترین راهکارهای آنلاین را در اختیار آژانس های بزرگتر و معتبر که ارائه دهنده خدمات هستند و همچنین آژانس های کوچکتر و شناور قرار میدهد.

راحتی استفاده

برای کار کردن با توربین مهارت خاصی نیاز نیست. در حقیقت طراحی توربین بگونه ای است که هر کسی براحتی میتواند از امکانات و ویژگی های آن استفاده کند.

هسته قدرتمند

توربین طوری برنامه نویسی شده است که با کمترین باگ و مشکل، بالاترین کارایی را داشته باشد. در پس ظاهر زیبای توربین، هسته ای قوی و قدرتمند وجود دارد.

ظاهری زیبا

زیبایی عنصر جدایی ناپذیر طراحی توربین است. رنگ ها، منو ها، المان ها و تمای اجزا ظاهری سایت به زیبایی با یکدیگر هماهنگ هستند و از زیباترین طراحی برخوردار هستند.

کاربر پسند

طراحی منسجم و ساخت یافته در کنار ساختار و چیدمان صحیح باعث میشود که کاربر توربین بهترین تجربه از استفاده آن را داشته باشد و هرگز خستگی را احساس نکند.

کامل و جامع

دقت در تحلیل بازار در کنار تجربه، منجر به تولید نرم افزاری شده است که غالب نیازهای شرکت های گردشگری را به بهترین نحو پوشش داده و روز به روز بهتر و کاملتر میشود.

منوی توربین
بررسی ویژگی ها

مدیریت درون سازمانی و همکاران

مدیریت کانترها

مدیر آژانس میتواند به تعداد نامحدود کانتر برای اکانت خود معرفی کند و برای آنها نام کاربری و رمز عبور بسازد و اختیارات آنها را محدود نماید. کانتر تنظیمات آژانس را نمیتواند عوض کند.

مدیریت همکاران

آژانسها میتوانند همکاران خود را بر اساس فاکتورهای مورد نظر دسته بندی نمایند. آژانس با توجه به نیاز خود میتواند دسته های بیشتری با اسامی مختلف تعریف کرده و همکاران را در آن دسته ها ساماندهی کند.

مدیریت رزروها

رزروهای انجام شده و دریافتی قابل مدیریت هستند. آژانسی که رزروی برای تورهای خود در سیستم دریافت میکند، در داشبورد خود علاوه بر اطلاعات مسافر، اطلاعات آژانس و کانتر رزروکننده را هم میبیند.

تعریف آنلاین محصولات و خدمات

یکی از محصولات قابل تعریف توسط آژانسها، تور است. برای تعریف تور جدید، لازم است آژانسها بر روی دکمه «تعریف تور جدید» واقع در صفحه محصولات کلیک کرده و مراحل 6 گانه آن شامل: دسته بندی، زمان، مکان، قیمت، تنظیمات و تایید را طی کند. پس از تایید توسط ادمین، تور تعریف شده به صورت عمومی برای دیگر اعضای سایت به نمایش در می آید و قابل رزرو خواهد بود. برای سهولت بیشتر و بالا بردن سرعت، فرایند تعریف تور از تکنولوژی سمت مشتری (client side) بهره میبرد و پس از تکمیل تمامی فیلدها، اطلاعات به سرور ارسال میگردد. این فرایند به روش کل به جز طراحی شده است به نحوی که کاربر هرچه به مراحل جلوتر میرود، اطلاعات جزیی تری را برای تور تعریف میکند.

تعریف تور در توربین

زمانبندی تورها

امکان زمانبندی تورها بر اساس تاریخ و زمان ثابت و یا یک بازه زمانی، بسادگی و تنها با چند کلیک!

مکان برگزاری تور

امکان تعیین مقصد تورهای داخلی و خارجی و حتی تورهای ترکیبی، با پیجیده ترین حالات.

قیمت گذاری

تعیین قیمت تور با توجه به هتل، پرواز و پذیرایی، با جزییات و انتخاب های کامل.

تنظیمات

تعیین مواردی مانند قوانین و مققرات، کمیسون و کانتر مسئول تور.

داشبورد توربین
بررسی ویژگی ها

گزارش گیری و آمار

گزارش ها

گزارشهای رزرو و مالی به تفکیک همکار و کانتر با فیلدهای مورد نیاز مانند تاریخ و اطلاعات مشتری توسط وی قابل مشاهده است.

مالی

مدیر و حسابدار میتوانند ببینند که تا بحال چه مبلغی از طرف کانترها دریافت یا پرداخت شده و وضعیت بستانکاری و بدهکاری به چه صورت است. همچنین هر پرداخت را تایید کنند. امکان ثبت فیش نیز وجود دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی 24 ساعته برای اعضای ویژه وجود دارد. اعضای عادی میتوانند در هر زمان نسبت به ارسال تیکت اقدام نمایند.