سامانه گردشگری توربین


پاسخی به نیازهای شرکت های گردشگری
در سراسر ایران

راهکارهای آنلاین توربین

نرم افزار تحت وب توربین شامل مجمومه ای از راهکارهای آنلاین برای بهبود ارتباطات و عملکرد آژانسهای گردشگری است. آژانس های مسافرتی می توانند با عضویت در توربین به معرفی تورهای خود بپردازند و بازاریابی و فروش را به ما بسپارند. توربین همان چیزی است که باعث دیده شدن محصولات شما و فروش بیشتر میشود.

تعریف آنلاین محصولات

رابط کاربری سریع و کارا برای تعریف انواع تورهای داخلی و خارجی و سپس نمایش محصولات تعریف شده به همه همکاران در تمام آژانسهای ایران.

مدیریت کانترها

تعریف، مدیریت و تعیین حق دسترسی برای کارمندان، کانترها، حسابدارها و مدیران در سیستم. هر کانتر رمز عبور خود را برای کار با سیستم دارد.

مدیریت رزروها و پرداخت ها

باخبرسازی بلادرنگ توسط ایمیل و اس ام اس از رزروهای دریافتی یا انجام شده و امکان تایید و مدیریت هر رزرو همراه بااطلاعات فاکتور و مسافران.

گزارش های لحظه ای و دوره ای

مشاهده آمار و گزارش های لحظه ای و دوره ای از رزروها دریافتی و انجام شده، فروش، سود، فروش و رزرو کانترها، و بازدید از محصولات توسط همکاران.

دسته بندی همکاران

مشاهده و دسته بندی همکاران با امکان تعریف دسته بندی های شخصی برای سهولت و تسریع انجام عملیات دسته ای و کلی بر روی همکاران.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته توسط تیم توربین برای حل مشکلات احتمالی و پاسخ به هر گونه پرسش.


پیش نمایش داشبورد آژانس ها در توربین

تجربه چند ساله ما در حوزه گردشگری و بررسی و تحلیل بازار، در کنار تخصص تیم فنی باعث تولید نرم افزاری شده است که به بهترین نحو پاسخگوی نیازهای شرکت های ارائه دهنده خدمات و آژانس های شناور است. توربین تمامی این امکانات را در «داشبورد تخصصی آژانسها» زیر یک سقف جمع کرده است.

tourbin-dashboard

یک پروژه واقعی برای نیازهای واقعی

آخرین تکنولوژی طراحی و برنامه نویسی، منجر به تولید وب سایتی شده است که با رابط کاربری آسان، روان و سریع، به شما کمک میکند که به بهترین نحو بر روی سرویس ها، خدمات و کارمندان خود کنترل داشته باشید و روابط تجاری خود با همکاران را مدیریت کنید.

  • ارسال و دریافت پیام بین همکاران
  • باخبرسازی بلادرنگ از رزروها
  • تعریف و مدیریت تورها
  • ریز تراکنش ها
  • ثبت و پیگیری فیش ها
tourbin-dashboard-create-tour

توربین پس از مطالعه و بررسی سایت های معتبر گردشگری دنیا، کاملترین و در عین حال ساده ترین پنل کاربری را برای معرفی تورها طراحی نموده است.

زمانبندی تورها

امکان زمانبندی تورها بر اساس تاریخ و زمان ثابت و یا یک بازه زمانی، بسادگی و تنها با چند کلیک!

مکان برگزاری تور

امکان تعیین مقصد تورهای داخلی و خارجی و حتی تورهای ترکیبی، با پیجیده ترین حالات.

قیمت گذاری

تعیین قیمت تور با توجه به هتل، پرواز و پذیرایی، با جزییات و انتخاب های کامل.

پلن های مختلف توربین برای همه

شما میتوانید از بین بسته های پیشنهادی زیر، یکی را برای شروع انتخاب کنید.

شروع

000/تومان50

6 ماه اول رایگان

1 کاربره
تعریف 10 تور در سیستم
پشتیبانی فنی
مشاهده و رزرو محصولات

متوسط

000/تومان89

ماهیانه

پر فروش
5 کاربره
تعریف تور نامحدود
پشتیبانی کامل
ارسال گزارش روزانه

ویژه

000/تومان168

ماهیانه

کاربر نامحدود
تعریف تور نامحدود
پشتیبانی 24 ساعته
باخبرسازی بلادرنگ

هر پلن دارای امکانات و ویژگی های خاصی است که شما میتوانید با توجه به نیاز شرکت خود یکی را انتخاب نمایید. این عضویت در هر زمان قابل ارتقا است. اطلاعات بیشتر...


پرسش های متداول

هر آنچه که نیاز است قبل از شروع کار با سیستم بدانید.

توربین چیست؟

توریبین یک سیستم تحت وب آنلاین است که مانند پلی بین ارائه دهنده و متقاضی خدمات گردشگری عمل میکند. در حقیقت توربین کمک میکند محصولات گردشگری مانند تورها بهتر و بیشتر دیده شوند. همچنین توربین راهکارهای آنلاین مناسبی را در جهت مدیریت فعالیت های درون سازمانی و تجاری آژانسها در اختیار آنها قرار میدهد.

من سوالی دارم، از چه کسی باید بپرسم؟

تیم پشتیبانی توربین آماده است تا در زمان نسبت به رفع مشکلات و پاسخگویی به پرسش های شما اقدام کند. همچنین اگر سوالی از هر یک از شزکت های همکار دارید، میتوانید براحتی با شخص مورد نظر از طریق داشبورد توربین مکاتبه کنید.

چگونه میتوانم تعداد نا محدودی تور تعریف کنم؟

پنل های بالاتر برای آژانس های بزرگتر مناسب هستند. شما در صورت نیاز و در هر زمان میتوانید پنل عضویتی خود را ارتقا دهید تا از امکانات بیشتری مانند افزایش تعداد تعریف تور ماهیانه بهره مند شوید.

پرداخت های مالی چگونه در سیستم انجام میشود؟

توربین در حال حاضر مسئولیتی را در قبال پرداخت ها و نقل انتقالات مالی بین آژانس ها نمی پذیرد. اگر چند شما میتوانید در سیستم نسبت به ثبت فیش پرداختی برای فاکتور خرید خود اقدام کنید، اما تایید وصول آن همیشه توسط آژانس خدمات دهنده انجام میشود.

من ثبت نام کرده ام، چگونه عضویتم را تکمیل کنم؟

پس از ثبت نام در یکی از پنل های پیشنهادی، شما می بایست نسبت به تایید ایمیل خود و ارسال مدارک احراز هویت اقدام کنید. سپس قادر خواهید بود از تمامی امکانات سیستم استفاده کنید.

عضویت رایگان چه محدودیت هایی دارد؟

هر آژانس میتواند به مدت 6 ماه از سرویس های توربین به رایگان استفاده کند اما این عضویت محدودیت هایی مانند سقف تعریف تور ماهیانه و تعداد کانترها دارد.

آژانس عضو
کانتر
تور فعال در توربین

مشتریان ما

ما مورد اعتماد شرکت های معتبر زیر هستیم:

همین حالا شروع کنید

صاحبان شرکت های گردشگری، کانتر ها و کارمندان آژانسهای محترم میتوانند همین حالا و بصورت کاملا رایگان از امکانات سیستم استفاده کنند.